سرانه فضاهای عمومی

وضعیت سرانه های کاربری روستا به شرح زیر می باشد:

کاربری مسکونی:

این کاربری در سطح روستا به صورت متراکم و برابر با ۳۸۴۵۶۴ متر مربع از محدود روستا را به خود اختصاص داده است سرانه کاربری مسکونی برابر با ۸۸/۹۷ متر مربع و درصد اشتغال آن نسبت به کل محدوده برابر با ۵۴/۳۴ درصد می باشد.

کاربری درمانی: 

در روستا یک واحد مرکز بهداشتی درمانی وجود دارد که در محور اصلی و با مساحتی برابر با ۳۲۲۰ مترمربع می باشد. سرانه درمانی روستا برابر با ۰/۷۵ متر مربع می باشد.

کاربری آموزشی:

در سطح روستا سه واحد آموزشی وجود دارد که به شرح زیر می باشند:

دبستان پسرانه شهید کریمیان

دبستان دخترانه

دبیرستان پسرانه و پیش دانشگاهی ۷ تیر

کاربری بایر:

زمین ها و اراضی بایر فراوانی در اطراف بافت روستا و داخل روستا موجود است که مساحتی حدود ۱۴۴۱۵۹ متر مربع را به خود اختصاص داده است.

کاربری مذهبی:

در روستاهای شرودان و کروچ مجموعا ۸ فضای مذهبی وجود دارد که مساحتی حدود ۶۷۲۲ متر مربع و سرانه ای معادل ۱/۵۶ متر مربع را به خود اختصاص داده ست. کلیه این فضاها در کنار محور اصلی روستا قرار دارد.

کاربری ورزشی:

زمین ورزشی روستا در شمال محور اصلی و در کنار شرکت تعاونی روستا واقع شده است سطح زمین ورزشی روستا در حال حاضر برابر با ۴۵۲۴ متر مربع می باشد و سرانه آن برابر با ۱/۰۵ متر مربع می باشد.

کاربری تاسیسات:

کاربری تاسیسات به صورت پراکنده در سطح روستا قابل مشاهده است و مجموعا مساحتی برابر با ۱۱۷۷ متر مربع به این کاربری اختصاص یافته است و سرانه موجود آن برابر با ۰/۲۷ متر مربع است.

کاربری بهداشتی:

در روستای شرودان و کروچ ۳ واحد حمام وجود دارد که در حال حاضر همگی به صورت مخروبه و بلاستفاده می باشند. مجموع مساحت این حمام ها برابر با ۱۴۹۶ متر مربع و سرانه آن برابر با ۰/۳۵ متر مربع می باشد.

کاربری تجاری: 

در حاشیه محور اصلی روستا تعدادی واحد های تجاری وجود دارد که در حال حاضر نیازهای اولیه و ثانویه اهالی روستا را برطرف می کنند . مجموع مساحت این واحدها برابر با ۲۲۲۱ متر مربع و سرانه آن معادل ۰/۵۱ متر مربع می باشد.

کاربری دامداری:

این واحداها بصورت پراکنده در سطح روستاهای شرودان و کروچ موجود می باشند که مساحتی برابر با ۱۳۹۲۲ متر مربع از اراضی روستاها را به خود اختصاص داده اند و سرانه آنها معادل ۳/۲۲ متر مربع می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوازده − 5 =

فهرست